Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

marča

(jarka a cass, 22. 1. 2008 8:52)

Ahojky, to se nějak vyřeší a určitě se sejdeme, pokud jsme obě pojízné a to jsme:o)). tak myslím, že by to neměl být problém někam dojet a tam se sejít a pokecat:o))). Psala mi Marča, že si přečetla můj vzkaz, že má beauceronku a jezdí k rodičům do K. varu, takže pro marču AŽ TU BEDEŠ DEJ VĚDĚT A ZAJDEME SPOLU VENČÍT TY NAŠE BOSÍKY!!!! Mějte se fajn a snad nám už brzo přijde jsro!!!

ahojky

(jarka a cass, 15. 1. 2008 18:12)

Děkujeme, za odpověď v náší knize. Určitě se sejdeme, půle cesty je idealní:o))).Cass (Jekyll) bývá většinou v pohodě, není to žádný rváč,ale taky si nenechá zase všechno líbit. To zvládneme:o)) Určitě se na vás budeme moc těšit. Ale někdy musíme přijet k vám podívat se na hříbatko, a někdy zase vy k nám ať vám ukážeme "naše" koníky:o)): Nocleh samozřejmě není problem:o)). A odkud vlastně jste vy?? V kontaktu je jen tel. číslo:o(. Mějte se krásně a pozdravujte koníky:o)

zdarvíme Amígovce:o))

(jarka a cass, 14. 1. 2008 22:33)

Ahojky, pro vás asi daleko:o((, ještě jsem nenarazila na někoho kdo by byl blízko nás (Karlovy Vary). Teda když nepočítám chovatelskou stanici awake, ty jsou z Chebu. Jinak mame štěstí na lidi z dálek. :O((((. Ale i tak mi jsme pojízdný, tak se třeba někdy k vám vydáme na výlet. Taky plánujeme Poděbrady, a víkend s bosíkama, ale zatím je to jen v plánu, je to ještě daleko:O(). Pa pa

Odpověď

(MAJDA, 13. 1. 2008 12:29)

Ahojky naši noví kamarádi:) a odkud jste??

pozdrav:o)

(jarka a cass, 11. 1. 2008 18:57)

Ahojky, objevili jsme Vás u Jany Šimákové v návštěvní knize, tak jsme Vás museli kontaktovat. Taky máme rádi nové kamarády, hlavně ty co mají s námi hodně společného:O)))Beaucerony a koníky!!!Určitě bychom se s vámi rádi viděli osobně, ale opravdu až bude trochu lepší počasíčko:o)) MĚJTE SE KRÁÁÁÁÁSNĚ!!

pozdrav:o))

(jarka a cass, 10. 1. 2008 14:56)

Ahoj, zdravime beauceroniho kolegua koniky!! Přejeme hodně štěsti do Noveho roku a ať hřebeček roste jako z vody, teda z mlíka:o)))). Jestli chcete kouknete na www.cassaendy.estranky.cz. S pozdravem:o))

Kuk:-)

(Spalda, 10. 12. 2007 19:29)

Máte to tu pěknýýý:-)

Těšíme se

(Majda, 6. 12. 2007 13:59)

konečně už nám můžete i něco napsat návštěvníci.. :)